fbpx

Zyskaj nowych klientów sprzedając online!

BakeryApp to aplikacja promująca robienie zakupów w lokalnych piekarniach i cukierniach. My pozyskujemy klientów, którzy dzięki aplikacji będą mogli robić zakupy online w Twojej firmie.

To zupełnie nowy kanał sprzedaży, który z powodzeniem może zastąpić własny sklep internetowy lub stanowić jego uzupełnienie. Obsługa aplikacji jest bardzo łatwa, a zamówienia złożone za jej pośrednictwem, możesz realizować z odbiorem w sklepie firmowym lub dowozem do klienta.

Jak to działa? Pobierz aplikację
Nie zwlekaj z decyzją!

Skorzystaj z BakeryApp już teraz!

Uodpornienie
firmy na wirusa

BakeryApp powstała jako uzupełnienie sprzedaży w sklepach, jednak w obecnej sytuacji może szybko stać się dobrą alternatywą, która zachęci klientów do robienia zakupów właśnie u Ciebie.

Gotowe
rozwiązanie

Pracowaliśmy nad BakeryApp przez wiele miesięcy rozwiązując dziesiątki problemów związanych ze sprzedażą żywności online. Teraz możesz do nas dołączyć i sprzedawać nawet w ciągu 3 dni.

Brak
ryzyka

Za samo korzystanie z BakeryApp nie ponosisz żadnych opłat z góry. Pobieramy jedynie prowizję od sprzedanych za pośrednictwem aplikacji produktów (możesz o nią zwiększyć swoje ceny).

Co zyskujesz dzięki BakeryApp?

Nowy kanał sprzedaży

Aplikacja jest świetnym uzupełnieniem sprzedaży w sklepach i pozwala uniezależnić się pod pewnymi względami od tego tradycyjnego kanału.

Nowi klienci

Dzięki BakeryApp dotrzesz do wymagających klientów, dla których liczy się wygoda i jakość, za którą są w stanie zapłacić więcej.

Darmowa promocja

Aplikacja będzie szeroko promowana na obszarze Twojego działania w celu pozyskiwania nowych użytkowników, którzy mogą stać się Twoimi klientami.

Przewaga konkurencyjna

BakeryApp to nowość na polskim rynku piekarsko-cukierniczym, która podąża za światowymi trendami zakupowymi. Teraz można się w ten sposób wyróżnić, kiedyś będzie to standard.

Kanał komunikacji

Poprzez aplikację możesz informować swoich klientów o promocjach i nowych produktach znacznie skuteczniej niż poprzez inne kanały komunikacji.

Źródło statystyk

W aplikacji masz dostęp do danych i statystyk, które pozwolą Ci na bieżąco analizować sprzedaż Twojej firmy oraz tendencje zakupowe Twoich klientów.

Pobierz aplikację

Mówią o nas media

"Niedawno światło dzienne ujrzała polska platforma sprzedaży online BakeryApp, która stworzona została specjalnie dla rynku piekarsko-cukierniczego. Jest to szczególnie ciekawe rozwiązanie ponieważ nie tylko daje możliwość sprzedawania przez Internet, ale również pozyskuje nowych klientów".

"Nowością na rynku jest jednak aplikacja, która umożliwia dokonywanie zakupów online w lokalnych piekarniach i cukierniach. Nazywa się BakeryApp i warto się nią zainteresować, tym bardziej, że właśnie udostępniła w niej swoje produkty piekarnia Czwojda, działająca na terenie Krotoszyna i okolic".

"Chcąc iść z duchem czasu, nie sposób nie wdrażać nowych technologii, umożliwiając naszym Klientom zakup szybki i – co kluczowe – w pełni bezpieczny – komunikuje Mateusz Czwojda, jeden z właścicieli Piekarni Czwojda".

Film

Jak działa aplikacja?

Pobierz aplikację

Skontaktuj się z nami

  • Na maila otrzymasz wzór umowy
  • 789 365 797 - pod tym numerem odpowiemy na wszystkie Twoje pytania