fbpx

Nowa jakość na rynku piekarskim i cukierniczym!

Chcesz przyciągnąć nowych klientów? Szukasz pomysłów na sprzedaż droższych produktów? Chcesz przekonać klientów, że lepiej kupować Twoje wyroby niż te dostępne w marketach? BakeryApp jest narzędziem, którego Twoja firma potrzebuje.

BakeryApp to

Innowacyjny kanał sprzedaży i promocji

Sprzedaż
online

BakeryApp może zastąpić sklep internetowy lub stanowić jego uzupełnienie. Zamówienia składane w aplikacji można realizować z odbiorem w sklepie firmowym lub dowozem do klienta.

Darmowa
promocja

Prowadzimy własne działania marketingowe na terenie funkcjonowania współpracujących z nami firm. Przyłącz się do nas, a bezpłatnie będziemy promować również Twoją markę.

Konkurencja
dla marketów

BakeryApp promuje ideę kupowania dobrej jakości wyrobów w lokalnych piekarniach i cukierniach. Wspólnie tworzymy siłę mogącą otwarcie konkurować z dyskontami.

Co zyskujesz współpracując z BakeryApp?

Świetna okazja!

Pierwsze 50 firm, które do nas dołączy na zawsze zwalniamy z opłaty abonamentowej.

Nowi klienci

Dzięki BakeryApp dotrzesz do wymagających klientów, dla których liczy się wygoda i jakość, za którą są w stanie zapłacić więcej.

Niskie koszty

Nie jesteśmy firmą kurierską. Nie zajmujemy się dowozem, a pozyskiwaniem klientów dla Ciebie.

Przewaga konkurencyjna

BakeryApp to nowość na rynku piekarsko-cukierniczym. Podążamy za światowymi trendami zakupowymi, spełniając stale rosnące wymagania konsumentów.

Kanał komunikacji

Poprzez aplikację możesz informować swoich klientów o promocjach i nowych produktach znacznie skuteczniej niż poprzez inne kanały komunikacji.

Źródło statystyk

W aplikacji masz dostęp do danych i statystyk, które pozwolą Ci na bieżąco analizować sprzedaż Twojej firmy oraz tendencje zakupowe Twoich klientów.

Pobierz aplikację

Mówią o nas media

"Niedawno światło dzienne ujrzała polska platforma sprzedaży online BakeryApp, która stworzona została specjalnie dla rynku piekarsko-cukierniczego. Jest to szczególnie ciekawe rozwiązanie ponieważ nie tylko daje możliwość sprzedawania przez Internet, ale również pozyskuje nowych klientów".

""Nowością na rynku jest jednak aplikacja, która umożliwia dokonywanie zakupów online w lokalnych piekarniach i cukierniach. Nazywa się BakeryApp i warto się nią zainteresować…".

"Chcąc iść z duchem czasu, nie sposób nie wdrażać nowych technologii, umożliwiając naszym Klientom zakup szybki i – co kluczowe – w pełni bezpieczny – komunikuje Mateusz Czwojda, jeden z właścicieli Piekarni Czwojda".

Film promujący BakeryApp wśród konsumentów

Jak działa BakeryApp?

Pobierz aplikację

Skontaktuj się z nami

  • Zadzwoń do nas pod numer 789 365 797
  • lub wpisz poniżej swojego maila, aby otrzymać pełną ofertę